Ahoj,
jmenuji se Lucie a tuto stránku jsem založila hlavně pro ty, kteří mají rádi Stafbuly a rádi si vyměňují informace a zkušenosti.
Avišek je náš první stafbu la jsme strašně rádi, že ho máme, je to naše miminko.

Stafordšírský bullteriér

v sobotu 28. 7. 2012 jsme jeli na neoficiální agility závody do Veřovic. Na sluníčku bylo strašné vedro, takže se ani běhat nechtělo. S Aviškem jsme se v prvním běhu diskly, kvůli slalomu a v druhém běhu jsme získaly krásné 2. místo. Na stupíncích vítězů jsme se umístili všichni AgiDivoši v kategorii M.

A v neděli jsme vyrazili na coursing. Avišek překvapil. po tak náročné sobotě, běžel na coursingu na plný plyn i střapec předběhl :-D

ZVODY_~1.JPG
V sobotu jsme se už po druhé zúčastnili závodů v Kostelci. Výsledky byly více než dobré POSLUŠNOST začátečníci - 9. místo, AGILITY pokročilí - agility 1. místo, jumping 1. místo a součty běhů 1. místo, VÝSTAVA třída otevřená - 2. místo.

Avišek se v druhém běhu v agility zranil na skočce a do konce závodů kulhal, dnes už je to lepší.

ZVODY_~2.JPG
Závody u Agidivochů v Loučkách u Oder 20. 10. 2010 byly opět super. Byl mi svěřen mikrofon a organizace startu, samozřejmě jsem si to pěkně užila a všichni kolem také :-D

Avišek je po úraze tlapky stále oslaben, takže neběhal jako vždycky, ale nakonec jsme si společně vyběhali

3. místo v jumpingu a 4. místo v agility.

V poslední disciplíně tuneliádě, Avišek běžel s pánečkem, sice se diskvalifikovali, ale šlo jim to.

12. 7. trénink na cvičáku

Dnes bylo na tréninku štěňátko, takže o zábavu bylo postaráno.

IMG_8960malá.JPG

17. 6. agility trénink

Dnes jsme na tréninku moc dlouho nebyli. Aviška píchla včela a když jsem mu vytáhla po dlouhém nahánění konečně žihadlo, tak na packu nemohl ani stoupnout, ikdyž stál v kýblu se studenou vodou.

IMG_8139malá.JPG

trénink agility 10. 6.

Na trénink se přišel podívat nový kamarád, byl trochu mini. Pak se Avišek vyřádil s Bony a byl spokojený. Nakonec si ze mě dělal srandu a kruh skočil až na po třetí, skákal kudy to šlo.

IMG_7863malá.JPG

čtvrtek 27. 5. trénink

Avišek byl na agility opět velmi šikovný. Slalom ho zatím vůbec nebaví, ale kruh už proskakuje pěkně, teda jak kdy.

23. 5. předvádění Agility na cvičáku

V neděli jsme se zůčastnili jako předvádějící ukázky agility. Avišek byl moc šikovný, všechno mu šlo a nedělal skoro žádné chyby. Byla jsem na něj fakt pyšná.

Dále zde byla ukázka sportovní a služební kynologie, což bylo velmi zajímavé. Střílelo se i z pistole, ale Aviška to vůbec nevzrušovalo, ani se nelekl.

Nakonec jsme pejsky vypustili, ti si běhali a dováděli s míčkem a peškem na hřišti, až nakonec objevili vodu a řádili ve vodě. I náš Avišek řádil, byla to jeho první velká zkušenost s vodou.

Jeho největší kamarádkou je amstafka Bony, dokáží si spolu hrát celý trénink.

Avišek byl tak vyřízený, že zbytek dne prospal.

27. 4. agility

zase jsem řádil jako černá ruka

22. 4. AGILITY

Máme nové fotečky z agility kde byl i Snoopy.

18. 4. neděle

V neděli 18.4.  jsme byli opět na agility. Konečně po týdnu přestalo pršet a svítilo sluníčko, tak jsme toho museli využít. Potkali jsme se konečně s Amstafkou Bony. Avišek ji nenechal ani na chvilku v klidu, pořád se kousali a přetahovali o uzel.Avišek pak nechtěl ani běhat přes překážky, jak byl unavený.